Nathalie Schaap is een zingende contrabassiste. Haar combi van traditionele jazz met Texas- en western swing, gypsy en af en toe een vleugje country, geeft haar een status aparte in het moderne world jazzlandschap. Zij won het prinses Christina Concours, de Vriendenprijs van ArtEZ & een finaleplek van de Conservatorium Talent Award tijdens Jazz in Duketown.
Paul van Kessel verenigt vele uitersten. Hij werd niet zomaar de trefzekere, meest soulful zanger van funky/ jazzy luisterliedjes. Daarvoor heeft hij een hele evolutie doorlopen. Deze van oorsprong Limburgse zanger heeft al heel wat ervaring opgedaan sinds hij in 2005 afstudeerde aan het Conservatorium in Amsterdam. Na het voltooien van zijn opleiding heeft hij er vele jaren opzitten van ‘spelen, spelen, spelen’. Voornamelijk als zanger in de jazz- en funkhoek, maar ook als ‘host’ bij DJ’s op clubfeesten en festivals. Hij zong bij o.a. Dox Orchestra, The Young Sinatras en de Wicked Jazz Sounds Band en verzorgde backing vocals op platen van Zuco 103 en Ruben Hein.
Noem de naam Beets waar dan ook ter wereld en er staat een jazzliefhebber in de zaal op die weet waar je het over hebt: kwaliteit, maar ook een stevig potje bop en swing. En swing, dat komt saxofonist Alexander ‘The Hurricane’ Beets zeker brengen.
In deze formatie fungeert broer Marius als bassist, muzikaal leider en artistiek geweten. Samen met drummer Sven Rozier is hij de stuwende kracht achter deze formatie.
De aanvang van dit optreden is 20:00 uur. Kaarten á € 5,00 zijn verkrijgbaar via www.observant.nl. Dit optreden wordt mede mogelijk gemaakt door het Fonds Podiumkunsten en het Nationaal PodiumPlan.
Kaarten á € 5,00 zijn verkrijgbaar via www.observant.nl.