Op zondag 20 maart gaat Kringloopcentrum Amersfoort een extra zondag open voor de grote vintage kleding sale & live muziek van Trio Bakelied. Ze hebben een uitgebreide selectie vintage kleding verzameld en extra ruimte gemaakt in de winkel om de extra rekken kleding kwijt te kunnen. Er is voor ieder wat wils, voor zowel jong als oud, en al deze kleding gaat in de uitverkoop op zondag 20 maart!
Ook is er live muziek van het Trio Bakelied. Trio Bakelied bestaat uit de ervaren Marcel, Erik & Kees, ook bekend van de band van Joris Linssen & Caramba. Ze hebben een voorliefde voor het Nederlandse lied, en spelen deze liederen met veel passie op de accordeon, contrabas en de gitaar, en wisselen de zang steeds af.
Ook popup Oud Nieuws zal op deze zondag open zijn. Je vindt Oud Nieuws naast Kringloopcentrum Amersfoort aan de Zwaaikom. Kringloopcentrum Amersfoort & Oud Nieuws zal op zondag 20 maart geopend zijn van 11:00 tot 16:00.