Reeds 19 jaar organiseert een groep enthousiaste vrijwilligers het Poppentheaterfestival op haar vertrouwde plek Park Randenbroek in Amersfoort (altijd) in het eerste weekend van september.
Poppen in het Park is er voor alle kinderen in de leeftijd van 2 tot 10 jaar, ouders, verzorgers, opa’s, oma’s en andere belangstellenden. Poppen in het Park biedt een bijzondere programmering met een verscheidenheid aan poppen- en marionettentheater met zowel voorstellingen ‘uit de oude doos’ als hedendaags poppenspel. Het festivalterrein en de voorstellingen op het open veld zijn voor iedereen toegankelijk. Voor de voorstellingen in de tenten en in Toermalijn betaalt u voor een kind €3,00 en voor een volwassene €4,50.
Alle voorstellingen vinden plaats op de zaterdag- en zondagmiddag vanaf 11.30 uur en duren een half uur. Ze worden gespeeld in het theater van Poppentheater Toermalijn en in grote tenten die speciaal voor het festival worden opgezet in Park Randenbroek. Ook met minder goed weer zit iedereen dus droog.
Naast de voorstellingen zorgen verschillende activiteiten rondom de programmering voor een extra creatieve bijdrage.
Deels gratis activiteit.
Het festivalterrein en de voorstellingen op het open veld zijn voor iedereen gratis toegankelijk.
Voor de voorstellingen in de tenten en in Toermalijn betaalt u voor een kind € 3,00 en voor een volwassene € 4,50
Hier kan je je tickets bestellen: https://poppeninhetpark.nl/kaartverkoop