Sorry, dit evenement is niet meer beschikbaar

100 Times Juane Xue

100 Times Juane Xue Juane Xue ( geboren en opgeleid in China) is een getalenteerde en veelzijdige kunstenares, gekenmerkt door een oorspronkelijke stijl en intensief kleurgebruik. Ze ziet in alles een samenspel van kleuren; stillevens, interieurs, menselijke interactie, stadsgezichten, cafés en alledaagse objecten kunnen haar inspireren. Maar bij elk schilderij gebruikt zij licht en schaduw om haar kunstzinnige perceptie uit te drukken. Zij hanteert haar eigen kleurtechnieken om een bijzondere ruimte, diepte en een stralende kleurenwereld te creëren. Dit komt overduidelijk tot uitdrukking in haar serie ‘Verlaten tafels’, waarop grote tafels vol met glazen en flessen, badend in het zonlicht in zinderende kleuren te zien zijn. Juane Xue zelf typeert deze doeken, vanwege het unieke en originele onderwerp, ‘bewogen stillevens’. Mensen die deze schilderijen gezien hebben, zeggen dat alles ‘vol licht en liefde’ is. Zoals Juane Xue het kort samenvat: “Kleur is mijn grootste rijkdom.” De tentoonstelling omvat haar vaste collectie van meer dan honderd schilderijen uit 1990-2019, die de bezoeker uitnodigen om samen met Juane Xue te genieten van de zon en de natuur.

Wanneer

  • De derde zondag van de maand van 13:00 tot 17:00

Prijzen

  • € 5,00 De toegang voor kinderen tot 16 jaar bedraagt 2 euro