Sorry, dit evenement is niet meer beschikbaar

1001 Nacht werelds dinerconcert - September Me

Contact

Adres:
Flint
Coninckstraat 60
3811 WK Amersfoort
Plan je route
Afstand:

Een inmiddels niet meer weg te denken onderdeel van het September Me programma is het jaarlijkse dinerconcert. Met als inspiratie het thema smeltkroes, serveren we je dit jaar een diverse, magische, kleurrijke én smaakvolle avond. Tijdens 1001 Nacht nemen we je mee in de kracht van het verhaal, de fantasie en de vrouw. Je waant je op een Arabische soek met muziek van Julian Schneemann’s Caravan, fragmenten uit de Scheherazade van Rimsky-Korsakov - uitgevoerd door Ragazze Quartet, voordracht door ‘Asielzoeker des Vaderlands’ Rodaan Al Galidi en een werelds diner bereid door Zina Abboud. Schuif aan en laat je verwonderen. De prijzen zijn incl. diner en een welkomstdrankje Dit programma is onderdeel van September Me. Ga voor het volledige festivalprogramma en meer informatie naar www.september-me.nl

Prijzen

  • € 42,50
  • CJP (Cultureel Jongeren Paspoort)€ 40,50