7 Days in Entebbe

Contact

Adres:
Theater Film Café de Lieve Vrouw
Lieve Vrouwestraat 13
3811 BP Amersfoort
Plan je route
Afstand:
({{distance}} {{unit}} vanaf jouw locatie)

Op 12 juni 1976 overmeesteren vier terroristen een vliegtuig van Air France dat onderweg is van Tel Aviv naar Parijs. De vier kapers, leden van het PFLP, Volksfront voor de Bevrijding van Palestina, en de Duitse links extremistische groep Revolutionäre Zellen, dwingen het vliegtuig inclusief ruim honderd passagiers te laten landen in Entebbe, Oeganda. Ze proberen daarmee tientallen Palestijnen die vastzitten in Israël te bevrijden. Wat volgt is een militaire bevrijdingsactie, Operatie Entebbe, van het Israëlische defensieleger om de gegijzelden te bevrijden.

Het verhaal is geïnspireerd op de ware gebeurtenissen van de vliegtuigkaping in 1976 van een Air France-toestel. De reddingsactie kenmerkt zich als de meest gewaagde reddingsmissie ooit.

Wanneer

  • dinsdag 19 juni 2018om 18.45 uur
  • woensdag 20 juni 2018om 17.00 uur
    om 21.10 uur

Prijzen

  • Betaalmogelijkheden: PIN

Kenmerken

Kijkwijzer

  • Niet voor kinderen jonger dan 12 jaarJa
  • GeweldJa
  • AngstJa
  • DiscriminatieJa
  • Grof taalgebruikJa

Reviews