Sorry, dit evenement is niet meer beschikbaar

40 JAAR VAN ZANTEN MINI-FESTIVAL

Contact

Adres:
Kafé van Zanten
Bloemendalsestraat 2
3811 ES Amersfoort
Plan je route
Afstand:

 Van Zanten viert dit jaar haar veertigste verjaardag groots! Op zaterdag 9 november is het de hele dag feest. De wegen rondom Van Zanten worden afgesloten en op de straat tegenover het Kafé wordt een podium neergezet. De hele dag zijn hier verschillende (Amersfoortse) bands te zien. En kan er dus op straat gedanst worden. De burgemeester opent het feest en krijgt het eerste exemplaar van het boek Kafékarakters overhandigd. Overdag zijn er onder de noemer VanZantenVertier ook verschillende spellen te doen, die te maken hebben met het veertig jarig bestaan. In de binnentuin van het St. Joseph kan lekker gegeten en gechilld worden. Ook wordt er een nieuwe groepsfoto gemaakt (de vorige is van het 33-jarig bestaan en daar staan zo’n 200 gasten op). Iedereen is welkom om het feest mee te vieren. Het feestje eindigt om 0.00u met de huisdj’s Annemarijn en Dirk.