75 jaar vrijheid in regio Amersfoort

De informatie op deze website is niet actueel vanwege de maatregelen rond het coronavirus. Bijeenkomsten tot en met 1 juni gaan niet door.  Het is door maatregelen rond het coronavirus verder onzeker of en hoe de evenementen rondom 75 jaar vrijheid door kunnen gaan. Vragen over een activiteit? Neem contact op met de afzender van de activiteit of kijk op www.amersfoort.nl/corona.      

75 jaar geleden werd Nederland bevrijd van de Tweede Wereldoorlog. Door heel Nederland wordt hierbij stilgestaan, ook door de regio Amersfoort. We staan stil bij het leven in vrijheid, om het besef dat we samen verantwoordelijk zijn om vrijheid door te geven. Vier en herdenk jij mee? Bekijk de activiteiten die de organisatoren hier al hebben gedeeld. Zelf een activiteit aanmelden kan onderaan deze pagina. Meer informatie over het programma 75 jaar vrijheid in Amersfoort en regio, contactgegevens vind je op de website van de Gemeente Amersfoort.