ZIEN EN DOEN

Schrijfcafé
 
DierenPark Amersfoort
In het bos van DierenPark Amersfoort wonen wel 1500 dieren: neushoorns, olifanten, giraffen, stokstaartjes, leeuwen en diverse soorten apen.
Vikingweekenden

Dit staat in de Groene Agenda van Amersfoort.

Architectuurcentrum FASadE
Fasade - Forum voor Architectuur en Stedenbouw aan de Eem – is de nieuwe naam van KAdE Architectuurcentrum.
Klim Alles-route
Nieuwe Erven
Een vrije werkplaats waar bezoekers zich thuis voelen.
De Rijtuigenloods
Evenementenlocatie De Rijtuigenloods in Amersfoort is een grote industriële locatie in het hart van Nederland.
Inschrijving Nieuwe Spelers Levende Historie
Stichting Levende Historie bespeelt in de maanden juli en augustus twee bijzondere locaties in de binnenstad. Rolspelers vertellen verhalen uit 1907 en 1600. Elk jaar is er weer ruimte voor nieuwe spelers om in te stappen.
Havendagen
Op 21, 22 en 23 juni is het feest op het Eemplein en in de Eemhaven. Zweefmolen, bungyjump, markten, sport & spel en muziek zorgen ervoor dat het voor iedereen goed toeven is op het Eemplein en in de Eemhaven dit weekend.