Leuk 4 kids

Met de kinderen een dag op pad, iets doen, ergens kijken of uit eten. Amersfoort heeft kinderen veel te bieden. Hieronder een aantal leuke tips 4 Kids!

Piratenboot
Al varend door de Amersfoortse grachten vertelt Piraten Pien over de spannende avonturen van Woeste Willem. Tijdens de zoektocht naar de verborgen schat van Woeste Willem leer je van alles: zeilen, hijsen, piratenliederen zingen en schatkaart lezen. Onderweg is er piratenbier, scheepsbeschuit en na afloop een piratendiploma. De vaart duurt 3 kwartier. Informeer naar de mogelijke data bij de Waterlijn Amersfoort. Bel [033] 465 46 36.


Kinderboerderij de Vosheuvel
Je kunt hier niet alleen geitjes en konijntjes knuffelen of de grotere dieren bestuderen. In de boerderijtuin en de natuurtuin vind je ook een vlindertuin en een paddenpoel. Bewandel het boertjespad en maak spelenderwijs kennis met de dieren op de boerderij. Informeer naar de diverse jaaractiviteiten van Kinderboerderij de Vosheuvel. Bel [033] 479 95 52.

Vindselmuseum
Vindsels zijn gevonden natuurvoorwerpen en ze zijn te bewonderen in het Vindselmuseum, dat een hele grote vindselverzameling heeft. Er is zoveel, van veren tot schelpen en een vindseltuin, dat je het allemaal niet in één keer kunt bekijken. In een kinderkunstles maak je je eigen fantasiediertje van vindsels uit het museum. Meer informatie via 06 30 28 83 06 of via de website.


Andere leuke tips 4 Kids
* Monkey Town Amersfoort
* Poppentheater Toermalijn
* Centrum voor Natuur- en Milieu-educatie (CNME)